Zamów telefonicznie
502 416 261
handel
Dane firmy:
SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT
HURT-DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI
DĘBINA, UL. WARSZAWSKA 130
05-152 CZOSNÓW

KONTO DO WPŁAT
MBS w Łomiankach


37 8009 1046 0010 9888 2002 0001
Przypominacz

Będziemy za Ciebie pamiętać, kiedy powinieneś zamówić karmę dla Twojego pupila!

Wpisz swój e-mail:

Wpisz datę planowanego zakupu:

W tym dniu wyślemy do Ciebie przypomnienie o kolejnym zamówieniu!

NEWSLETTER
Informacje o promocjach prosto na Twoją skrzynkę. Zostaw e-mail.

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty:

SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIEZRĄT

HURT - DETAL "AS" J K PIEKUTOWSKI

ul. Warszawska 130

05-152 Czosnów, Dębina

tel + 48 22 785 03 17

tel: 502 416 261

e-mail: sklep@karmy.com.pl

www.karmy.com.pl

Godziny pracy sklepu:

PON-PT w godzinach 9.00 - 19.00

SOB w godzinach 9.00 - 15.00


Zwroty:

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może dokonać zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli zwracane towary są kompletne.

W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać na adres:

SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT

HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI

ul. Warszawska 130

05-152 Czosnów, Dębina

z dopiskiem: "Zwrot", dołączając dowód zakupu oraz oświadczenie odstąpienia od umowy  - wydrukuj i wypełnij gotowy formularz odstąpienia od umowy. PDF

Towar można też zwrócić osobiście w sklepie stacjonarnym, dołączając dowód zakupu oraz oświadczenie odstąpienia od umowy  - wydrukuj gotowy formularz odstąpienia od umowy. PDF

WAŻNE:

Prawo do odstąpienia od umowy

Klient ma prawo odstąpienia od umowy – bez podania przyczyny - w ciągu 14 dni. Czas ten liczy się od dnia, w którym Klient (lub upoważniona przez Klienta osoba; nie może to być jednak kurier firmy przewozowej), otrzymał ostatni zamówiony produkt.

Aby odstąpienie od umowy było skuteczne, Klient musi poinformować o tym fakcie  SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI w ciągu 14 dni.

Konsekwencje odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy, SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI zwróci Klientowi wszystkie poniesione przy zakupie przez Klienta koszty, łącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów powstałych na skutek skorzystania z innej niż oferowana przez SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI , standardowa usługa kurierska), niezwłocznie, w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Zwrot pieniędzy nąstępuje w ten sam sposób, w jaki wpłynęła do nas płatność. SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu, aż do momentu otrzymania towaru lub też potwierdzenia odesłania tegoż towaru.

Prosimy w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy odesłać przesyłkę zwrotną na następujący adres:

SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI 

HURT - DETAL "AS" Rom

ul. Warszawska 130

05-152 Czosnów

Zwrot jest skuteczny, tylko jeśli zachowany został termin 14 dni.

SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI  ponosi koszty zwrotu towaru.

Klient musi ponieść koszty trwałej utraty wartości towaru wówczas, gdy utrata ta powstała na skutek przekroczenia standardowego sprawdzenia właściwości bądź też sposobu użytkowania produktu. Tylko dobrze zabezpieczona przesyłka gwarantuje przyjęcie zwrotu.

Wyłączenia prawa do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy nie ma zastosowania w przypadku produktów:

  • które nie są prefabrykowane, zostały przygotowane na specjalne zamówienie Klienta i są dostosowane do jego oczekiwań; produktów podatnych na szybkie zepsucie lub z krótką datą ważności,

  • które nie nadają się do zwrotu z powodu ochrony zdrowia lub higieny lub których zabezpieczenie zostało zerwane po doręczeniu,

  • które zostały nieodwracalnie zmieszane z innymi produktami już po doręczeniu.

Reklamacje:

Jeżeli otrzymany towar jest wadliwy, klient ma prawo do skorzystania z uprawnień określonych w gwarancji produktu.

Możesz również złożyć reklamację w sklepie z tytułu rękojmi. W przypadku stwierdzenia wady towaru przysługuje Ci uprawnienie do złożenia reklamacji w terminie 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru.

W takim przypadku wadliwy towar prosimy odesłać na adres:


SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT

HURT - DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI 

ul. Warszawska 130

05-152 Czosnów, Dębina

z dopiskiem: "Reklamacja"

lub pozostawić w sklepie stacjonarnym wraz z otrzymanym dowodem zakupu oraz opisem reklamacji.

Sklep najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z wadliwym towarem ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Cię o dalszym postępowaniu.

W przypadku uznania reklamacji, Sklep zobowiązany jest do wydania towaru bez wad.

Na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, możesz wybrać między naprawą towaru, wymianą towaru na wolny od wad, obniżeniem ceny towaru lub odstąpieniem od umowy sprzedaży.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwrócimy Ci równowartość ceny towaru zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie(Dział Zwrot należności Klientom).

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczka ekonomiczna), Sklep zwraca po rozpatrzeniu reklamacji zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie (Dziale Zwrot należności Klientom).

WAŻNE:

  • Masz prawo sprawdzić stan paczki w obecności kuriera.

  • W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania, należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody. W przypadku wykrycia szkody niewidocznej z zewnątrz, możesz w ciągu 7 dni zgłosić sytuację firmie przewozowej lub sprzedawcy. Protokół szkody przesłany do sklepu wraz z reklamacją ułatwi jej rozpatrzenie.
    Gwarancje:

W mocy prawnej pozostają ustawowe warunki gwarancji.

Rękojmia za wady fizyczne:

Ten tryb reklamacji przewidziany jest dla osób fizycznych jak i dokonujących zakupu w celu związanym z prowadzoną przez nich działalnością zawodową lub gospodarczą.

Uprawnienie to przysługuje w ciągu 2 (dwóch) lat od daty doręczenia towaru i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Sklep, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Cię o dalszym postępowaniu.

Zwrot pieniędzy:

W przypadku zaistnienia okoliczności zobowiązujących Sklep do zwrotu należności wpłaconych przez Klienta na rzecz Sklepu, zwrot ten następuje w następujący sposób:

- w przypadku płatności przelewem tradycyjnym, płatności przy odbiorze lub gdy z przyczyn niezależnych od Sklepu identyfikacja rachunku bankowego, z którego nastąpiła płatność jest niemożliwa (brak możliwości zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty), zwrot nastąpi na konto Klienta w Sklepie o czym Klient zostanie poinformowany e-mailem, a następnie za uprzednią zgodą Klienta i wyłącznie na podstawie jego dyspozycji zostanie przekazana na rachunek bankowy Klienta.

Dyspozycję należy przekazać przez formularz odstąpienia od umowy poprzez wypełnienie formularza, o którym mowa w Regulaminie (Dział Prawo odstąpienia od umowy, ust.1) w części obejmującej numer rachunku bankowego.

BOSCH SHAIR HAIR SNACK 150g

BOSCH SHAIR HAIR SNACK 150g

Przekąska dla dorosłych kotów zapewniająca lśniącą i zdrową sierść.   ...

HAPPY DOG Maxi Junior 15 kg

HAPPY DOG Maxi Junior 15 kg

HAPPY DOG Maxi Junior jest pełnoporcjową i pełnowartościową karmą klasy Super Premium dla młodych psów dużych ras, podawaną o...