Zamów telefonicznie
502 416 261
handel
Dane firmy:
SPECJALISTYCZNE KARMY DLA ZWIERZĄT
HURT-DETAL "AS" JK PIEKUTOWSKI
DĘBINA, UL. WARSZAWSKA 130
05-152 CZOSNÓW

KONTO DO WPŁAT
MBS w Łomiankach


37 8009 1046 0010 9888 2002 0001
Przypominacz

Będziemy za Ciebie pamiętać, kiedy powinieneś zamówić karmę dla Twojego pupila!

Wpisz swój e-mail:

Wpisz datę planowanego zakupu:

W tym dniu wyślemy do Ciebie przypomnienie o kolejnym zamówieniu!

NEWSLETTER
Informacje o promocjach prosto na Twoją skrzynkę. Zostaw e-mail.
27-09-2013

Nowy pies w domu ?

Czy wiesz, że psy zapoznajemy ze sobą na neutralnym terenie. Nie powinno się wprowadzać na podwórko czy do mieszkania obcego psa. Naturalne bowiem będzie bronienie terytorium przez psa, który zajmował je pierwszy.
Zabierz swojego psa na długi spacer, podczas którego „przypadkiem” spotkacie psa który ma wprowadzicsię do Twojego domu. Pozwól psom spokojnie powąchać się, ale nie zachęcaj szczególnie do kontaktu. Lepiej, żeby oba psy były na smyczach,  zadbaj  jednak o to, by smycze przez cały czas były luźne, nie napięte. Bardzo ważne jest, aby zwierzaki miały dobre skojarzenia ze swojego spotkania. Potem idźcie na długi spacer w fajne, ciekawe miejsca.
Jeśli oba psy będą zachowywać się wobec siebie przyjaźnie, możecie wejść do domu. Kolejność nie jest przypadkowa! Najpierw do domu wchodzi nowy pies, aby ten pierwszy nie potraktował go jak intruza. Wcześniej lepiej sprzątnąć zabawki psa- stałego mieszkańca, żeby nie stały się zarzewiem konfliktu. Oba psy muszą też mieć własne miski na wodę i jedzenie oraz oczywiście własne posłania.
Jeśli wprowadzasz do domu psa dużo młodszego niż ten, którego już masz, powinno być łatwiej. Młode psy mają wśród dorosłych specjalne prawa i z reguły ich zapoznanie ze sobą przebiega bezkonfliktowo.

BOSCH SHAIR HAIR SNACK 150g

BOSCH SHAIR HAIR SNACK 150g

Przekąska dla dorosłych kotów zapewniająca lśniącą i zdrową sierść.   ...

HAPPY DOG Maxi Junior 15 kg

HAPPY DOG Maxi Junior 15 kg

HAPPY DOG Maxi Junior jest pełnoporcjową i pełnowartościową karmą klasy Super Premium dla młodych psów dużych ras, podawaną o...

Kule włosowe w przewodzie pokarmowym kota .

Koty są niesamowicie czystymi zwierzętami, bardzo dużo czasu poświęcają na utzrymanie swojego futra w czystości . Po częstym wylizywaniu sie...